online-3412473-scaled.jpg

Fundacja ECCC zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu ECCC – Zdalne nauczanie.

Już ponad 125 tys. osób obejrzało stronę projektu,  blisko 5.200 uczestników bierze udział w projekcie, a 3.377 osób zakończyło szkolenie certyfikatem.

Nauczanie prowadzone w sposób tradycyjny nie zawsze może być realizowane, dlatego też niezmiernie ważne jest, wyposażenie nauczycieli w odpowiednie umiejętności i narzędzia, które umożliwią realizowanie procesu dydaktycznego, w różnych formach, w tym również w formie edukacji zdalnej, z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi informatycznych.

Środowisko IT jest naturalnym środowiskiem współczesnej młodzieży, bardzo dobrze znanym i lubianym, dlatego też wyniki nauczania osiągnięte przy zastosowaniu technologii informacyjnych, mogą być dla Państwa miłym zaskoczeniem.

Szkolenie, które Państwu proponujemy realizowane będzie on-line, a czas jego trwania przewidziany jest na ok. 8 godzin. W ramach materiałów szkoleniowych otrzymacie Państwo dostęp do materiałów szkoleniowych multimedialnych (filmiki, podręcznik, dostęp do ćwiczeń interaktywnych). Termin szkolenia i jego intensywność, zależy tylko i wyłącznie id Państwa preferencji.

Po przerobieniu dostarczonych treści merytorycznych, każdy Uczestnik będzie miał możliwość przystąpienia do egzaminu, weryfikującego stopień opanowania prezentowanych treści. Po jego zakończeniu wygenerowany zostanie imienny certyfikat ECCC, potwierdzający kompetencje nauczyciela w zakresie zdalnej edukacji.

Wszystko w swoim tempie, bezstresowo, bezpłatnie, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Więcej na stronie www.e-nauczanie.eccc.com.pl