Polska Nagroda Innowacyjności 2019 dla Fundacji ECCC

Fundacja ECCC nagrodzona Polską Nagrodą Innowacyjności 2019!

Nagroda została przyznana na VII Polskim Kongresie Przedsiębiorczości w Olsztynie w dniu 24 października 2019 za innowacyjny standard walidacji kompetencji cyfrowych ECCC (DigComp). Kogres jest organizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Europejską Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości, a patronują jemu takie instytucje jak: Komisja Europejska, Parlament Europejski, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Kolejna nagroda przyznana Fundacji ECCC potwierdza wysoką jakość procesów certyfikacji kompetencji cyfrowych realizowanych przez Fundację ECCC. Po raz kolejny zewnętrzna instytucja potwierdza wysoki profesjonalizm działania Fundacji ECCC oraz uznawalność standardu ECCC na rynku.

Polska Nagroda Innowacyjności 2019 dla Fundacji ECCC