Aktualności

Sprawdź najnowsze informacje

BANER_p.png

CYBERSEC CEE EXPO & FORUM 19-20.06.2024

Z przyjemnością ogłaszamy, że zostaliśmy Partnerem Instytucjonalnym wydarzenia CYBERSEC CEE EXPO & FORUM, które odbędzie się w @EXPO Kraków w dniach 19-20 czerwca!


CYBERSEC to coroczna konferencja gromadząca ekspertów, interesariuszy oraz naukowców z całego świata w celu omówienia bieżących wyzwań, zagrożeń, ale także osiągnieć w cyberprzestrzeni.  CYBERSEC to również targi EXPO, które okazały się największymi targami z tematyki cyberbezpieczeństwa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (ponad 2000 odwiedzających oraz ponad 50 wystawców).

Hasłem tegorocznej edycji CYBERSEC CEE FORUM jest Beyond defence – towards proactive cybersecurity. Hasło kładzie nacisk na potrzebę przechodzenia od reaktywnej obrony do proaktywnych działań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Jest to szczególnie istotne w kontekście coraz bardziej wyrafinowanych zagrożeń cyfrowych.
Natomiast hasłem tegorocznej edycji CYBRESEC CEE EXPO jest Bridging European Cybersecurity Markets. Hasło sugeruje współpracę i wymianę między różnymi europejskimi rynkami, co jest kluczowe w kontekście cyberbezpieczeństwa, i jest globalnym wyzwaniem wymagającym transnarodowych rozwiązań.
Wśród tematów dyskusji pojawią się kwestie związane z współpracą cywilno-obronną, wzmacnianiem odporności NATO i UE na zagrożenia cyfrowe, konfliktami w cyberprzestrzeni, regulacjami cyfrowymi, cyberbezpieczeństwem chmury, IoT i OT, technologią łańcucha dostaw, przyszłością handlu elektronicznego i wiele innych.

Dołącz do nas! Poznaj możliwości biznesowe i sprzedażowe strefy EXPO. o EXPO – CYBERSEC FORUM 2024

Organizatorami @European Cybersecurity Forum – CYBERSEC są @Instytut Kościuszki oraz #CyberMadeInPoland.

Zarejestruj się: Bilety – CYBERSEC FORUM 2024

Dodatkowe informacje: Home – CYBERSEC FORUM 2024 


 

CYBERSEC CEE EXPO & FORUM 19-20.06.2024
Udostępnij ten post